Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kap folyton kékhalált a...

Miért kap folyton kékhalált a gépem? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a gondom,hogy folyton kékhalált kapok valamiért, kezdem az elején hátha ti egyböl rájöttök mi a baj,

Na szóval van egy gépem

ASUS P5B-WM alaplap

dualcore 3000MHz 64Bites processzor

3GB DDR2 RAM

ATI Radeon X1950GT 512MB VGA

250GB SATA2 HDD

na szóval a probléma ott kezdődött h beleraktam egy 2GBos ramot tesztelni hogy jó-e nem kapcsolt be vele a gép, szóval az kuka.. Visszaraktam a régi ramokat, minden jó volt, másnap újratelepítettem win7 64BITessel, az sajnos nem volt magyar így kölcsönkértem egy 64BIT-es magyar win7-et, minden jó volt egy olyan 1-2óráig, egyszer csak összeomlott a képernyő, majd ujraindult.. Ekkor már kékhalál, visszaraktam rá a 32BIT-es win7et és már ott is kékhalál 5-10perc mulva, már vagy 5x ujraraktam, ramokat leteszteltem, mind jó, procit kivettem, raktam be egy 2.5öst ott is kékhalál, visszaraktam a prpcit, kiszedtem a videokártyát, alaplapival is kékhalál, raktam be egy 160as vinyót, feltelepítettem, azzal is kékhalál, kiszedtem a tápot,ami 350W-os volt most 500W-os azzal is kékhalál.. Ezekszerint az alaplapom ment tönkre ami szeptember 11.óta nem garis? Kifelejtettem h megpróbáltam a hiba előtt 2nappal feltepeíteni a directx10et és a VGA-m 9.ig támogat :S van köze hozzá? Letudjátok írni a hiba megoldást vagy bízzam inkább szakemberre? :S


2013. okt. 7. 21:36
 1/6 ZONE_Master ***** válasza:
vagy alaplap vagy a ramba lehet rejtett hiba,ha jól olvastam azt csak letesztelted,nem kicserelted..
2013. okt. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A STOP hibakód alapján ki fog derülni, mi okozza. Teszteld le ennek alapján:

[link]

2013. okt. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 ZONE_Master ***** válasza:

igazából csak két megoldás maradt,ahogy te is írtad vagy szaki,vagy baráttól egy egyforma felépítésű működő gépet kölcsönkérni,aztán meg nekiállni újra tesztelegetni hogy mi hogy megy..stb

más megoldást nem tudok mondani. :s

2013. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ZONE_Master ***** válasza:

ha eljutottál addig hogy bekapcsol,és nem rögtön áll be a kékhalál,akkor ahogy tanult kollegám mondja

jőhet az alábbi dolog " A STOP hibakód alapján ki fog derülni, mi okozza. Teszteld le ennek alapján:

[link]

2013. okt. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sajnos most ott tartok hogy bekapcsolom, kiadja, hogy windows indítása és újraindul.. Beléptem a BIOS-ba h ujrarakjam, beállítottam elsőként az USB DVD.t ahogy szoktam, F10, és semmit nem csinál, csak ugyanúgy beakar kapcsolni, majd ujraindul ismét..:/
2013. okt. 7. 22:10
 6/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Úgy tűnik megoldódott a problémám, a vinyót a laptopom segítségével leformáztam teljesen, biosba engedélyeztem a chipsetet, meg 1-2beállítást végrehajtottam a link alapján! Köszi a segítséget mindenkinek!
2013. okt. 8. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!