Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudnátok linkelni 190 ezer...

Theanswer kérdése:

Tudnátok linkelni 190 ezer forint körül megbízható gamer laptopokat? I7-es processzorral szereltek érdekelnek igazán.

Figyelt kérdés
Jelenleg a jó processzor és videókártya kombó fontos, ha kevés a ram vagy a tárhely majd idővel bővítem.

2013. okt. 8. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ebben az árkategóriában (asus, acer lenovo gépek közt) az i7es mellé max. közepes, v gyengébb dedikált vga fér csak bele. Úgyhogy gamer laptop biztosan nem lesz..., csak max. egy erős gép, közepes grafikus teljesítménnyel.

A 6MB cache-es i7esek 4 magosak, ennél kevesebbel csak 2magosak.

[link]


Ezek a jobb párosítások, bár drágábbak is

[link]

[link]


Ha ennyi léd nincs, akkor sztem jobban járnál egy i5ös+egy jobb másodvonalbeli vga párosítással, mert az jó kompromisszum lenne.

2013. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséged! Hát ezekben nem a legerősebbek a vgak de elmennek. [link]


ezt néztem ki, erről mi a véleményed?

2013. okt. 9. 07:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!