Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépről hogyan tudok...

Számítógépről hogyan tudok átmásolni HD 3D filmeket a PS3-ra, hogy a tv-vel összekötve azon játszhassam le?

Figyelt kérdés

2013. okt. 9. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:

cucc fel pendrive ra pendriveről meg ps3ra...


Vagy plex media server és online nézed a cuccod [egész jó én ezt használom]

2013. okt. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A pendrive-ossal csak az a baj, hogy egy HD film ami még 3D is az közel 40 GB. A PS3 csak fat 32 es fájlrendszerű pendriveot-vinyót visz, arra meg max 4 gigát lehet tenni.
2013. okt. 9. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Használd a plexet máshogy nem lehet mivel nem tudsz ftp-t csinálni [ha csak nem flashelt a gép]

Esetleg külső vinyó feldarabolod a filet-t felteszed vinyóra és összerakod majd rá a gépre

2013. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TaKy99 ***** válasza:

#3: Ezt a feldarabolom és utána az OFW-s PS3-on összerakom, ezt hogyan kell csinálni? Vagy CFW-re értetted?


Illetve:


"A 4GB-os korlát miatt javasolt használni az [link] -ot.

vagy a PS3 mediaservert, vagy a Serviio-t, vagy a KooRaRoo-t, vagy a Plex-et...


Természetesen mindezt abban az esetben, ha a PC-n nincs DVI vagy HDMI kimeneted, mert akkor inkább a PC-t közvetlenül kösd rá a TV-re. :)"

2013. okt. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4# nem normális pendrivera vagy külső vinyóra felteszed a filmet part1.2.3.4.5 stb és ott rakod össze
2013. okt. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 TaKy99 ***** válasza:

Bocs, de ezt még mindig nem vágom.

A PS3 csak a FAT32-es fájlrendszert ismeri fel.

A FAT32 korlátja a maximum 4GB-os fájl.

Azaz nem tudsz 4GB-nál nagyobb fájlt létrehozni a FAT32 rendszerű külső vinyón.


Ha bemásolod a PS3 belső HDD-ra a 4GB-os darabokat, ott mivel rakod össze? Ha jól tudom a PS3 OFW ilyen jellegű alkalmazást nem ismer. Vagy igen? Ezért kérdeztem, hogy hogyan is csinálod.

2013. okt. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sry én sosem csináltam csak hallotam róla... de nem tartom elképzelhetetlennek


Pl csinálsz winrarba part 1.2.3.4.5

Ezeket feldobod a pendrivera fat 32-n

Még a gépen vagy és úgy rakod össze pendriven belül pl total commander v winrarral

2013. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!