Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kérjük, hogy végezz el egy...

Kérjük, hogy végezz el egy biztonsági ellenőrzést. Kérjük, személyazonosságod megerősítéséhez válassz a következő módszerek közül: Azonosítsd ismerőseid fényképeit (óránkénti limit túllépése. Be tudok valaha lépni facebook-ra?

Figyelt kérdés
Lehetetlen annyi ismerős közül 5-öt felismerni. Van esély rá, hogy még egyszer be tudok lépni, vagy felejtsem el?

2013. okt. 11. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
hat ha annyi 'ismerosod' van, akit arcrol fel sem ismersz, sok sikert kivanok hozza.
2013. okt. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

??? már hogy lenne lehetetlen? Az ismerőseid, csak láttad már őket, találkoztál velük, tudod hogy néznek ki.

Persze aki összeharácsol több száz vagy ezer "ismerőst", mert a létszám a lényeg, az elhiszem hogy gondban lehet...


egyébként nem tudom, hogy mi történik abban az esetben, ha kihagyod ezt a lépést, nekem eddig csak egyszer kellett barátfelismerőset játszanom és persze meg tudtam oldani.

2013. okt. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha csak a 'létszám a lényeg' megérdemled hogy ne tudj visszalépni. Nem kell minden jötmentet visszaigazolni...
2013. okt. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi, aranyosak vagytok!

De nem az igazi ismerőseim az ismerőseim az oldalon. Ez egy szépségápolási oldal VOLT

2013. okt. 11. 14:56
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyébként a rendes profilomon nekem is volt már ilyen 1x, akkor természetesen vissza tudtam lépni. De ennél a kérdésesnél, szerintem lehetetlen :)
2013. okt. 11. 14:57
 6/7 anonim ***** válasza:

"Szépségápolási oldal volt..."

Az a baj, hogy nem oldal volt, hanem mintha egy ember lenne.

Az oldalaknak nincsenek ismerősei, csak kedvelői (akik lájkolták).

Éppen ezt szűri ki a face.

Aki ember, annak legyen profilja, aki meg nem, az csináljon OLDAL-t!

2013. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az lesz!
2013. okt. 11. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!