Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Folyamatosan olyan hibaüzenete...

Folyamatosan olyan hibaüzenetet kapok, hogy kevés a memória, állítsak le programokat, mit tegyek ezzel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom mit tegyek annak érdekében, hogy ne legyen kevés a memória.

Rengetek dolgot letöröltem a gépről, de semmi változás. Honnan kéne törölni? Mert most a játékkal se tudok játszani, amivel szoktam, mert "Zárja be az alábbi programokat a fájlveszteség elkerülése érdekében!"


Honnan töröljek mit?



2013. okt. 13. 11:25
 1/1 levis56 ***** válasza:
Csinálj vírus és kémprogram ellenőrzést,a feladatkezelőben megnézheted milyen program eszik sok memóriát ha nem kell töröld vagy állítsd le de ha vírus akkor a vírusírtás megoldja,és rendszerkarbantartás,töredezettségmetesítés sem árthat.
2013. okt. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!