Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HP Envy laptopról vélemények?

HP Envy laptopról vélemények?

Figyelt kérdés

A gépem haldoklóban van5 év után és fogalmam sincs, hogy milyet is nézzek. (Hp laptopom van)

Néztem Dell-t is, de azok közül se tudom, hogy melyik jó.

Tudom, hogy nem csak márka függő, de kíváncsi lennék a véleményekre meg arra, hogy esetleg ki mit tudna ajánlani.

Köszönöm.


Itt a kép a HP Envy laptopról: [link]



2013. okt. 13. 19:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

És belinkeli a gép képét..., de aranyos vagy! :)


Én, mondjuk, hpt nem vennék (bármennyire is szép piros), hanem inkább asust, v acert.


Amúgy ez a linkelt k(g)ép (igen, kikerestem a guglival :) nem olyan rossz, de nem is kiemelkedő semmiben. Közepes gép, közepes videokártyával, amin az ssd dob vmennyit. Játékra nem annyira szupi, de netezni, filmezni, office-ozni stb. jó - még túl jó is. Aránytalan, összehányt konfignak találom.


Esetleg ha leírod, hogy mennyit akarsz rá költeni, és mire akarod használni...

2013. okt. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Nem pont a színe miatt linkeltem, csak ez volt az első gép amire azt mondtam, hogy tetszik. Dell Inspiront is néztem, de Hp után furcsának tűnik.:P

Igazából nem vagyok nagy játék függő, úgyhogy inkább netezésre használnám meg max tanuláshoz.

Árba pedig... azért 300E alatt legyen.

2013. okt. 13. 20:06
 3/18 Kovács Pistike01 ***** válasza:

Netezésre meg videózni 150 ezres notebook is bőven sok.


Fontos a hordozhatóság?

2013. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Igazából nem, de azért bírja a strapát.

A mostani gépem az tényleg már mindent megjárt és HP-hoz képest szerintem jól bírta.

2013. okt. 13. 20:12
 5/18 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Azért kérdezem, mert asztali konfigot 120 körül olyat össze lehet rakni, mint a rütyök. :)
2013. okt. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

#3. +1


Ja, még tán' olcsóbb is! Ezért kár kidobni rá a sok lét...


"ez volt az első gép amire azt mondtam, hogy tetszik"

Akkor ebben nem fogok tudni segíteni, mert nem az ár/érték/használhatóság számít, és női agyal meg nem rendelkezem. SRY! :(

2013. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ágyban is szoktam használni, ha van hozzá magasítom, de amúgy nem nagyon mozgatom.

Valami ajánlat?

2013. okt. 13. 20:16
 8/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy azért a gép külsejét is megnézem, nem csak azt, hogy mire használható... Mekkora a vinyója és a memója meg hasonlók.
2013. okt. 13. 20:18
 9/18 Kovács Pistike01 ***** válasza:
Első körben azt kellene eldönteni, hogy valóban notebookot szeretnél, vagy jó lenne egy asztali konfig. Elhiszem, hogy nem számít az ár, de azért szerintem nem kell kidobni a pénzt az ablakon. Ilyen célra nem kell ekkora összeget elkölteni, de ha neked ez ennyire fontos, akkor nézz valami apple-t. :)
2013. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva nem igazán vagyok Apple rajongó.:P
2013. okt. 13. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!