Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen ár kategóriában és...

Milyen ár kategóriában és milyen márkájú laptopot érdemes vásárolni ha? Többi lent.

Figyelt kérdés
Ha a minőség, élettartam, teljesítmény a fontos?

2013. okt. 14. 09:09
 1/3 anonim ***** válasza:

minőség? élettartam? akkor üzleti kategóriába ajánlok gépet.

a cosumereket úgy tervezik hogy a garancia lejárta után kaputt.


hardveraprón somasz árul jó gépeket NBD dell garival!


Dell Latitude E4300 as pl 54.000ft és teljesen jó. kiválló minőségű!

2013. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Lenovo B széria nem annyira jó. A többi Lenovo megbízható. Dell Inspiron 5520/5521 utóbbi alacsony fogyasztású Intel procival szerelt, Dell Vostro 3560/3460/3360 a három típus a kijelző méretben 15.6/14.1/13.3 col a választható videokártyában különböznek. A Vostro 3560 AMD videokártyával a 3460 NVIDIA videokártyával is elérhető. A 3360 pedig kizárólag alacsony fogyasztású Intel processzorral és integrált videokártyával kapható. Dell Latitude gépek is jók. Az alsóbb kategóriás Dell gépeket nem ajánlo.. Nem megbízhatóak. , Toshiba L széria jó. A Toshiba C széria nem ajánlott. A HP Probook és az Elitebook jó gépek a többi szériájuk nem ajánlott. Az Acer, Packard Bell, Asus nem megbízható gépek. A Sony Vaio laptopokról is sok rosszat hallottam. Én aztbsem vennék. A Samsung laptopok nem rosszak bár annyira azért nem is jók. A Fujitsu elvileg már összeszedte magát (A Fujitsu Siemens gépek legendásan megbízhatatlanok voltak), de nem merném nyugodt szívvel ajánlani.
2013. okt. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Előző válaszoló vagyok. Ha elég az Integrál vga akkor ezt a gépet ajánlom.


[link]


Ugyanez a gép Full HD kijelzővel és integrált + AMD HD 7670M videokártyával.


[link]

2013. okt. 23. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!