Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mivel tudom jól pormentesen...

Mivel tudom jól pormentesen tartani a számítógépházamat belülről, amit egyszerűbb boltokban is megkapok?

Figyelt kérdés
porszűrő, vagy egyéb olyan amit egy átlagos elektronikai boltban megkapok ?

2013. okt. 18. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából semmivel. A legjobb néha szétkapni és kifújatni belőle a port.
2013. okt. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anti paladin ***** válasza:
95%

A porszűrőt is takarítani kell, csak annyi a különbség, hogy nem a bordákról hanem a szűrőről kell leszedni.

Tényleg egyszerűbb havonta-kéthavonta kitakarítani. Sokan sűrített levegős palackot használnak erre a célra, én egyszerűen csak lehúzom az összes kábelt, kiviszem a gépet valahova és szimplán kifújon a por nagyját.

2013. okt. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gyakori takaritassal, meg azzal, hogy nem a foldon tarolod a gepet. mas megoldas igazabol nincs, a por az utat talal maganak mindenkepp, foleg mivel a gep effektive minden ereszteken _befele_ szivja a levegot (kiveve a tapventillator/hazventillator). rakhatsz szuroket, de azokat meg cserelni vagy mosni kell eleg gyakran.
2013. okt. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak egy porszűrőt szerintem könnyebb takarítani a hát elejében az van és sokat fog de nem tudom hogy a több helyre ilyen porszívóba kellő motor ill. mikro filter jó e lenne h valamennyire megfogja a port.
2013. okt. 18. 22:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Kettes kapcsán csak annyit ,hogy ha akár csak egy kicsi nyál kerül az elektronikára, a régebbi eszközök nagy részén gondot okozhat.
2013. nov. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!