Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy felnőttkén...

Mi kell ahhoz, hogy felnőttként a Googlenál dolgozhassak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 14:33
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
gyakornoknak meg lehet menni MSC, MBA-val is, csak körül kéne nézni mielőtt kioktatsz másokat, szeretem az ilyen hobbi programozókat, akik minden diplomás felett állónak hiszik magukat
2013. okt. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
0%

#10 ennyi erővel mSC diplomával is kitörölheted, mert jelentkeznek 1000-en, akiknek szintén van + még x év munkatapasztalatuk.

Ha meg szerinted mindenhova BSc-t írnak minimumnak, vagy olvasni nem tudsz, vagy angolul, vagy mindkettő.


#8, a 67%-os nem én vagyok, de örülök, hogy ilyen jó észérvet sikerült felhoznod.

2013. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
És ki mondta, hogy pályakezdőként jelentkezzen oda fejlesztőnek? Ezek szerint te se tudsz olvasni. Diploma nélkül akkor sincs esélyed a google-nál, még talán a recepciósnak is van. MSc-vel meg nem hiszem, hogy ki kéne törölni, sokan jól tudják felhasználni a karrierükbe, ettől még, hogy neked nincs, nem kell vergődni. A beszólásom arra a csodálatos kommentre irányult, hogy nem kell diploma a google-be(álmodik a nyomor), ami egyértelműen nevetséges... nem tudom mit kell ezen így kiakadni?
2013. okt. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Los angeles-i, new york-i állásokat néztem, mindhez kért valami bachelor diplomát, és még egyszer mondom, az csak a minimum, nem minimumból fognak felvenni embereket.
2013. okt. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

67-es, te komolyan ennyire sötét vagy? Nem is neked írtam, oda van írva, hogy #10...

Mondjuk azt sem értem, hol láttál olyat, hogy fejlesztőként akar a Google-nél dolgozni.

2013. okt. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Attól még én reagálhatok rá te fogyatékos, menjél álmodozz arról, hogy a 8 általánosoddal és a hobbi turbo pascal tudásoddal a googleba fogsz dolgozni.
2013. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

1. Mérnök informatikus MSc hallgató vagyok a Miskolci Egyetemen.

2. Egy szóval nem mondtam, hogy a Google-nél fogok dolgozni, vagy, hogy egyáltalán akarok-e, vagy lenne-e esélyem.


Észérveid nincsenek, aztán ha nem tudsz valami okosat mondani, akkor jöhet a személyeskedés, igaz? :D

Szánalmas vagy, igazából sajnállak.

2013. okt. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Lemertem fogadni, hogy most írsz valami fasza végzettséget magadnak. Vicces vagy, megnevettetsz. Bár nem szép dolog fogyatékosokon nevetni. Érdekes én egy szóval se említettem a végzettségem, amúgy se érdekel, hogy ki mit hisz rólam, ellentétben veled, gondolom ezért is írtad az állítólagos végzettséged :) ezzel most nem csaltál ki nagyobb tiszteletet a szemembe, még mindig iszonyú hülyének tartom aki azt írja, hogy nem kell hozzá diploma.... mielőtt egyáltalán megkérdezné, hogy mire is akar jelentkezni.. vagy komplexen az egész google-hez nem kell diploma? Tényleg vicces vagy.:D de privátba 2 perc alatt megfingatnálak, ha kérdeznék ezt azt a ciklusokról stb. Az okos ember azt is letagadja, amije van, a hülye meg azzal is dicsekszik, amije nincs.
2013. okt. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jön ide egyáltalán a végzettségem, azért írtam le, mert folyamatosan ezzel jösz. Azt sem értem az hogy jön ide, hogy így meg úgy megfingatnál, mikor leírtam már az előbb is, hogy én nem akarok a Google-höz menni, soha nem is állítottam, hogy lenne esélyem.

Megint csak a személyeskedés. Komolyan ennyit tudsz? Anyázni nem akarsz elkezdeni? A fogyatékos kezd már unalmas lenni. Igazi intelligens ember vagy :D

2013. okt. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Személyeskedést te kezdted, most meg játszod itt a hülyét, mintha csak én személyeskednék miközben minden hozzászólásodban van valami személyeskedés. Találj ki valami jobb védekezést, mondjuk mutasd meg, hogy milyen fasza programozó vagy, vagy mutass valami forrást, hogy a google-hoz diploma nélküli embereket vesznek fel.(ja tudom, ez most hogy jön ide, hagyjuk az egészet...) Írtam észérveket, véleményt, egyikre se reagáltál normálisan, csak sírsz, hogy személyeskedem... ennyit erről... cső
2013. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!