Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz, hogy felnőttkén...

Mi kell ahhoz, hogy felnőttként a Googlenál dolgozhassak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 23. 14:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Nem ismerek Google alkalmazottakat, tehát nem tudom bizonyítani, ahogy te sem tudod, hogy nem vesznek fel soha diploma nélküli embert. Minden hozzászólásomban van valami személyeskedés? Van 7 hsz-em a témában, idéznél 2-t, amiben személyeskedtem? Ez azt hiszem nem nagy kérés.

Egyébként Java fejlesztéssel foglalkozom, ha otthon vagy te is a témában, felőlem játszhatunk olyat, hogy kérdezel valamit tőlem, aztán én is tőled és megnézzük ki fingat meg kit. Max. tanulok ma is valami újat.

2013. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
sötét vagyok, nem tudok olvasni stb. miért pont java, bármilyen fejlesztői környezet nem jöhet?:D
2013. okt. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
befejezhetnétek már végre.. muszáj minden kérdést elbaszni 2 veszekedő makinak? az eredeti kérdésre visszatérve.... azért én arra nem bátorítanálak, hogy ne legyen diplomád... amúgy milyen pozíciót akarsz egyáltalán?
2013. okt. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

A sötétet elismerem, az 1 a 7-ből, azt, hogy nem tud olvasni nem neked írtam, hanem a 70-esnek, teljesen jogosan :D

Hát kérdezhetsz felőlem PROLOG-ból is, csak nem sok értelmét látom, mert nem értek hozzá.

2013. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim válasza:

és én miért nem tudok olvasni? Miért kell személyeskedni? ... inkább győzz meg az ellenkezőjéről

Amúgy találtam olyat is ahova phd-t kér:

[link]


de én akármelyikre kattintok BA/BS diploma ott van a minimum követelményekben, szóval nem tudom miért nem tudok olvasni.

2013. okt. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
tudom, hogy gyakornok, mielőtt belekötnél
2013. okt. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy nem tudsz olvasni, hanem azt, hogy vagy olvasni nem tudsz, vagy angolul, vagy mindkettő.

Ide pl. nem PHD diplomát kér, hanem azt, hogy PHD tanulmányokat folytass.

Illetve nem tudom te hol kattingatsz, egyszerűbb lenne, ha adnál egy linket, mert én rengeteg állásnál látom ezt:


"Minimum qualifications

BA/BS in Computer Science or related technical field

or equivalent practical experience."


Azaz minimum követelmény a BA/BS diploma VAGY az ezzel egyenértékű gyakorlati tapasztalat.


Ezért írtam, amit írtam.

2013. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

"tudom, hogy gyakornok, mielőtt belekötnél"


és ez még mindig csak a minimum, általában ennél sokkal tanultabb/tapasztaltabbak is pályáznak, mellesleg hol szerzel gyakorlatot az otthon szerzett tudásoddal? biztos van ilyen akit felvesznek valahova programozónak, otthon elsajátított tudásával, de nem jellemző. De azt még mindig nem tudjuk, hogy mit akar ott dolgozni a kérdező... lehet pénzügyi elemző akar lenni és feleslegesen vitatkozunk hogy menyire fa$za informatikai diplomát szerezni:D....

2013. okt. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Hát gondolom nem azért írják oda, mert hogy milyen jó poén ha jelentkeznek még pár ezren, akiket úgyis kiszórunk mert nincs diplomájuk. Nyilván sokkal több az esély diplomával bekerülni, ezt nem vitatom, de nem is ez volt a kérdés.

A témát pedig már rég lezártam részemről, csak azért válaszoltam, hogy megmagyarázzam a nem tudsz olvasni dolgot.

2013. okt. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
Amerikába egyáltalán számításba veszik a magyar diplomát? Magyarországon meg van google, de ha jól tudom csak egy pár fős iroda. Tandíjra meg gondolom nincs 40-50 ezer dollárod évente.
2013. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!