Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Help! Asus Nexus 7 Frissítés...

Help! Asus Nexus 7 Frissítés utáni probléma. Lehet ezen házilag segíteni? Nem vagyok ostoba, tudom, hogy szervízben meg lehet csináltatni és nem kérek véleményt arról, hogy "OS X" meg vegyél újabbat. Csak hozzá értők véleményére vagyok kiváncsi.

Figyelt kérdés

Üdv Mindenkinek!

Nagynénémnek van egy Asus Nexus 7 tabja. Legutóbbi bekapcsolás után elkezdett frissíteni. Kiírta, hogy az Android Frissítése. Kb 2 napig csinálta majd kikapcsolt. Utána bekapcsol bejön a google logo majd egy szinesen villogó x és itt meg is áll. Ha megnyomom a bekapcsoló+hangerő lefelé gombot bejön a boot menüje. Itt azt írja:

Fastboot mode (pirossal)

Product name - grouper

HW version - ER3

Bootloader version - 4.13

Baseband version - N/A

Serial Number - xxxxx.

Signing - no defined yet

lock status - locked (pirossal)

Ha recovery módba megyek és ott nyomva tartom a bekapcsoló gomb+hangerő+ akkor bejön egy menü. Ott kiválasztom, hogy wipe data/factory reset és yes. Végigcsinálja és utánna semmi. Megint minden az elejéről. Az exra jó lenne, ha ezt OS X alatt meg lehetne oldani, de ha nem az se gond majd szerzek valahonnét addig egy pc-t. Lehet ezzel a tabbal még valamit kezdeni?

Üdv István.


2013. okt. 27. 20:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!