Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valami beállított a win7-emnek...

Valami beállított a win7-emnek jelszót és nem tudok belépni. Hogy tudok belépni ujratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés
Egyik este neteztem kikapcsoltam a gépet semmi baj nem volt. Reggel ahogy bekapcsoltam jelszót kért. Hogyan lehet feltörni vagy hasonló? Nem tudom ujrarakni se usb rôl se cd rõl semmirõl mivel jelenleg egy sincs. Olvasgattam h ilyen olyan programmal meg lehet csinálni de be se tudok lépni a windowsba. Hogyan tudom megcsinálni hogy ne kérjen jelszót?
2013. okt. 28. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Indítsd a rendszert csökkentett módban,majd a Rendszergazda fiókkal jelentkezz be.
2013. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy felhasználó van azon van a jelszó
2013. okt. 28. 21:42
 3/4 Csxeba ***** válasza:
Password Recovery toolokkal, de ez black hat, szóval nem tudom, mennyi és mennyire vírusmentes ilyen programot találsz
2013. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudom ajánlani a Hiren's Boot CD-t (usb-t) sok okos tools van rajta és vírus mentes.
2013. okt. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!