Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez igaz a battlefield 4-gyel...

Zozo220300 kérdése:

Ez igaz a battlefield 4-gyel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

mert rendeltem egy deluxe editiont az 576.hu-ról és azt mondták hogy csak pénteken tudom aktiválni

ez igaz?


2013. okt. 31. 10:35
 1/6 A kérdező kommentje:
haggyuk már tudom hogy igen mert visszaszámol az origin oldala
2013. okt. 31. 10:55
 2/6 anonim ***** válasza:
?
2013. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az hogy csak péntektől lehet aktiválni a játékot még hiába telepíted fel nem tudsz vele játszani meg az ORIGIN is visszaszámol hogy mikor lehet vele játszeni
2013. okt. 31. 13:10
 4/6 anonim ***** válasza:
nem, éjféltől már lehet tolni magyarországon
2013. okt. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gábor_79 ***** válasza:
Srárchaverom, kollégám megrendelte, megkapta és megy neki. Éjfélkor aktiválták 31-én, ma hajnal fél ötkor ráment a multira és már akkor ilyen 20-as szintű emberkékkel találkozott - nem 'tom mit jelent. Mondjuk nem tudom nekik delux edition van-e neki, de gyüjtői változat. Állítólag volt csapat-világbajnokságon a 3-assal, és másodikok lettek.
2013. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
fasza de inkább megvárom aholnapot de azért köszi egyébként én is láttam battlelogon hogy navnnak szerverek amiben vannak is
2013. okt. 31. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!