Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Battlefield 3-al kapcsolatban...

Battlefield 3-al kapcsolatban csak én vagyok így vagy minden kezdő így volt a játékkal?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy mindig is nagy Call of Duty játékos voltam. A COD1-től kezdve az összes COD-al nagyon sokat játszottam, de most a Modern Warfare 3-nál eljutottam arra a pontra, hogy elég ebből az egyre inkább gyerekes, komolytalan színvonalból így megvettem a Battlefield 3-at ami sokkal komolyabbnak tűnt. Ahogy elkezdtem vele játszani, sok élvezetet nem nyújtott, ugyanis számomra teljesen átláthatatlan és zavaros az egész. Soha nem tudom mit kéne csinálnom, nem látom kire kéne lőnöm, merre kéne mennem, ellenben minden másodpercben agyonlő valaki és teljes mértékben élvezhetetlen az egész. Próbálok elindulni valamerre de meghalok egy másodperccel később, próbálok lelőni valakit, de egy tár után ő öl meg engem. Ezzel csak én vagyok így és a COD-ban megszokott színvonal ide kevés (ahol mindig jó az ölés-halál arányom) vagy minden kezdő így van ezzel a játékkal? Más is így kezdte és később javult a helyzet vagy mindvégig ilyen átláthatatlan és zavaros lesz ez az egész?
2012. jan. 28. 05:39
 1/3 anonim ***** válasza:

?:)

Játsz a Skyrim mel ha FPS ek nem vonzanak már:p

amugy cod okban is multiztál?

bf3 nak is van single playerje vagy nem?

azal gyakorolj és belejösz

én nekem egyik bf se volt nehéz multikban is jól elvoltam

bf1942, bf vietnam, bf2

újal még nem jágyszotam de szerintem elég bonyolultan is lehet

de egyszerüen is lehet játszani

nekem cod ok egyáltalán nem jõtek be és én meg pont azt nem értetem

sokal szabadab a bf

2012. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt a bajom a BF3-mal + szarul futott... MW3-mal nekem semmi gondom, bár a sorozatból az United Offensive az örök kedvencem.
2012. febr. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
a bf3 egy szar ha magad játszol, de ha haverokkal akkor epic!
2012. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!