Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Digi modemre nem lehet Wifi...

Digi modemre nem lehet Wifi routert csatlakoztatni mert nem működik? Fontos!

Figyelt kérdés
Most kötötték be a házba a Digit (három az egyben csomag, tv, net meg telefon) és rákötöttük a Wifi routert, de a laptopom nem tud rá csatlakozni! Vagyis csatlakozik, de azt írja hogy nincs internetelérés, meg egy sárga háromszöget benne egy felkiáltójellel. Szóval nem az a gond hogy nem ér el a szobámba, mert csatlakozik csak nem működik a net.. mi lehet a gond? nagyon fontos lenne. :( Köszi a válaszokat!
2013. okt. 31. 17:30
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Kábelen, -a routerből- van-e NET?

2. A routeren a wifi konfigurálva van-e?

2013. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, a gépen ahova bekötötték eredetileg a netet, ott működik (csak én nem tudom használni mert nekem wifim van, nem kábelem)

ez mit takar pontosan hogy konfigurálva? én csak rákötöttem a kábellel a modemre, máshol működött. :/

2013. okt. 31. 17:37
 3/8 anonim válasza:
cd van hozzá?
2013. okt. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen van, de amikor betettem és telepíteni akartam az egyik lépésnél elakadt. azt mondta hogy nincs semmi csatlakoztatva, pedig volt.
2013. okt. 31. 18:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Pedig a wifi konfigurálása nélkül nem fog menni!

Így van csatlakoztatva a rendszer?:

[link]

2013. okt. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerintem igen, úgy van hogy a modem hozzá van csatlakoztatva a nagy géphez, a modemhez meg hozzá van kötve a wifi. mindenhol máshol működött csak itt nem. :/
2013. okt. 31. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt a baj!

A modemhez kell a routert csatlakoztatni, azután a routerhez a gépet. Ahogy a linken szereplő kép alsó része ábrázolja! Ezután betenni a router CD-t, és megcsinálni a router telepítését/konfigurálását! Erről is kell, hogy legyen leírás a router mellett!


Természetes, hogy ha a modembe volt a gép dugva, kiírta, "hogy nincs semmi csatlakoztatva"!

2013. okt. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
aa értem, köszönöm szépen, akkor holnap meg is próbálom, remélem működik! :)
2013. okt. 31. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!