Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tetszik egy fiú akinek számítá...

Tetszik egy fiú akinek számítástechnikából magasfkú képesítése van, viszont én alig értek a géphez. Milyen könyveket ajánlatok amik segítenek legalább gey kicsit képbe hozni a témában?

Figyelt kérdés
2009. nov. 15. 11:23
 1/4 A kérdező kommentje:

*magasfokú képesítés

*egy kicsit

2009. nov. 15. 11:23
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne viccelj! Nekem is magasfokú képesítésem lesz informatikából (igencsak a közeljövőben), de eszem ágában sincs, hogy az számítson, hogy a barátnőm konyítson hozzá.

A barátnő barátnő, a szakma meg szakma. Ha elromlik a gépe én szerelgetem :P.

A másik meg, hogy valószínűleg ha magasfokú képesítése van, egy két könyv segítségével nehéz képbe hozni magad. De azt megértem hogy nem szeretnél hakansükör lenni a témához, mert kellemetlen lehet (de ismétlem, sztem ettől nem leszel jobb nála), akkor javasolok szívesen.

Sztem az ECDL-es könyvek elég érthetőek, és egy felhasználói szinten megismerheted a PC-t.

A másik. Egy nagyon jó nyelvezetű könyv. Kimondottan jó sorozat. Dummies könyvek. Google-ban rákeresel ki kell dobnia magyart is. Itt is sok van belőlük, és még valamelyest szórakoztató is.

Sok sikert :)

2009. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd meg,hogy tanítson Ő így még bármi is lehet! :)
2009. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még nem beszélgettél vele akk mond neki nem mukodik valami a gépeddel és segitsen megcsinalni.Akkor meg raadasul el is megy hozzád,megkinalod kaveval vagy valamivel...
2009. nov. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!