Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kinek van főiskolai angol...

Kinek van főiskolai angol tanári képesítése (régi képzés) és mesterképzésen szeretne egyetemi kiegészítőt csinálni/vagy csinálja? Inók?

Figyelt kérdés

A régi tanátképzésben angol tanári oklevelet szereztem főiskolán. Most szeretnék mesteképzéden egyetemi kiegészítést csinálni, lehetőleg Debrecenben. Van erről valakinek valami inója/tapasztlata?

Nézegettem a Debrecen Egyetem honlapját, de már teljesen belekeveredtem ebbe a sok újfajta képzésbe....


2010. júl. 23. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

sztem hagyd a frászba ,....


amíg nem tudod a különbséget angoltanár és angol tanár között, addig jó lesz az is ami van, sőt ....

2010. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ki a halált érdekel az értelmetlen beszólásod?
2010. júl. 23. 16:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ezen gondolkodom. A felvi.hu - n érdemes böngészni.

Azt az infót találtam, hogy 4 félév, ha "csak" főiskolai egyszakos diplomád van, 3 félév, ha van már egyetemi is valamiből, és akár 2 félév alatt is elvégezheted, ha van egy bármilyen egyetemi tanárszakos diplomád. Átlag 110e/félév. Szokott lenni levelező, az tömbösített órákat jelent mondjuk péntek du-ra meg szombatra.

Konkrétan debrecenire nem tudom, én bp-i eltére szeretnék menni, remélem lesz pótfelvételi!

2010. júl. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én csak egy év múlva akarom beadni, de már annyi mindent írnak össze, hogy nem tudom, mi merre van :-)


Van pár ismerősöm, aki megcsinálta, csak nem angolt. (Német, töri, magyar)ők azt mondták, csak egy év volt, levelezőn végezték el.

2010. júl. 23. 17:54
 5/8 A kérdező kommentje:

mondjuk nekem kétszakos főiskolai diplomám van, meg az ismerőseimnek is, akkor lehet ezért 2 félév... bocs, félreolvastam amit írtál


a felvi.hu-t próbáltam nézni, de nekem sose talál semmit


Azt nem tudod, hogy kell-e a diplomához nyelvvizsga másik nyelvből, két nyelvből stb.?

2010. júl. 23. 17:56
 6/8 anonim ***** válasza:

itt érdemes böngészni, benne van a debreceni is:

[link]

2010. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bár leírva nem láttam még sehol, de elvileg mesterképzést ingyen csinálhatsz, ha már van egy régi képzésbeli diplomád :). Nekem néhány csoporttársam így van... :)
2011. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Beadtad a jelentkezést, mi újság?

2011. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!