Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vettem egy Strong 8500 as...

Vettem egy Strong 8500 as dekóder t a mindig tv kártyával működik vajon? Vagy a kódokat valahogy a b és c multiplexhez lehet szerezni netről folyamatosan?

Figyelt kérdés
Nem vagyok nagyon tisztába hogy mi hogy merre a dekóderekkel kérlek segítsetek

2013. nov. 2. 14:51
 1/1 anonim válasza:
A fizetős csatornákat csak akkor fogod látni, ha előfizetsz. Hiába földfelszíni, ugyanúgy szolgáltatótól tudod kérni az Extra és a Családi csomagot. Netről kódolást nem fogsz szerezni. Jó lenne, de nem így működik. Ha Tescos csomagot vásárolsz, ami előfizus, akkor ott tudnak segíteni, hogyan is fog működni, de ha használtat vettél kártyásan netről az gáz. Sajnos nem találtam magyar nyelven semmit erről a típusról. Inkább külföldön, főleg Ukrajnában elterjedt típus.
2013. nov. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!