Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy Geaforce 7050M-M V2. 0...

AGM kérdése:

Egy Geaforce 7050M-M V2. 0 alaplapnak lehetnek kompatibilis problémái egy Gigabyte HD 5450-es videokártyával?

Figyelt kérdés
Nem rég vettem egy ilyen kártyát. A beszerelés után minden jól ment, 15 teljes napig. Utána játékok futtatása közben kidobált. Aztán egyre gyakrabban. XP volt a gépen, ezért gondoltam az a baja, így Win7-et tettem rá. Most is ugyanazt csinálja, sőt, már ott tart, hogy az egész gép, beleértve a böngészőt is, lefagy. A rendszer az AMD képillesztőt okolja. Újrahúztam még egyszer a gépet, újra feltelepítettem a driverket, de nem javult. Netről letöltött driver-el még nem bróbálkoztam. Létezik, hogy az új kártya kemény 15 napig bírta?

2013. nov. 2. 15:25
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!