Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Toshibám nem szereti a...

Heni1204 kérdése:

A Toshibám nem szereti a Linuxot. Valakinek van ötlete, hogy miért?

Figyelt kérdés
Toshiba satellite C855D-10K típusú laptopom van. Egyszerre használok rajta két operációs rendszert: Windows 7-et és Linuxot, azon belül Ubuntut. A Linux nem rég került rá, az első néhány alkalommal tökéletesen működött, az utóbbi időben azonban nem reagál Ubuntu alatt semmire, a kurzor sem mozdítható és a billentyűzet sem ér semmit. A helyreállítási módban sem akar futni. Valaki esetleg tudja, hogy mi lehet a gondja?

2013. nov. 2. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia szerintem tedd fel a kérdésedet

[link] ra

Ott okosabbak a linuxhoz.

2013. nov. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Esetlegesen a win megkutyulta a linux fájljait. Ha réggebben töredezésmentesítést csináltam a gépen a win-en, akkor a Mint sz@rakodott, ezért leszedtem a wint és azóta a közelébe sem mentem.

Erre merek gondolni.

2013. nov. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem tedd fel újra a linuxot de valami komolyabbat mint pl a SUSE leap.

Valószínűleg egy befejezetlen frissítés okozta nálad ezt a hibát de nem esküdnék meg rá.

2017. febr. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!