Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Laptopom aksiról megy nem...

Águsz kérdése:

A Laptopom aksiról megy nem akad meg semmi de ha bedugom a töltőét akkor laggol a proci 100%-os valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
2013. okt. 20. 09:08
 1/4 weapon válasza:

kérj kölcsön egy volt-ban amper-ben hasonló Laptop töltőt ismerőstől és próbáld ki azzal, ha ugyan ezt csinálja akkor a laptop csatlakozójával,illet fesz szabályzójával lehet baj...tuning program is csinálhat bajt, illetve Bios beállításokat megnézni,esetleg resetelni alap beállításokra.

proci újra pasztázás sem árthat már neki!

utólsó ötlet a windóz energiagazdálkodási központjában álligatás, de ez kevésbé valószinű, csak ötletek mit nézegetnék ilyenkor.....

2013. okt. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A barátom okostelefonja is ugyanezt csinálta az én nokiás töltőmmel lefagyott a saját nokiás töltőjével meg nem szerintem töltés közben vedd ki az aksit :-/ 1próbát megér
2013. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Próbáld meg a wd-40 sprayt vagy a kontaktjavító sprayt
2013. okt. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
3 töltővel is kipróbáltam és nem jó bios update is volt az se segít rajta bár jobb mint volt a régebbivel mert azzal még a film-se ment rendesen valami ötlet ?
2014. nov. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!