Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet pendrive-ról...

Hecvid kérdése:

Hogyan lehet pendrive-ról telepíteni a windows 7-et?

Figyelt kérdés

Egyrészt arra lennék kíváncsi, hogy hogy lehet úgy rárakni a pendrive-ra az operációs rendszert (mondjuk a windows7-et) hogy az boot-olható legyen


Másrészt arra, hogy lehet e ezt úgy módosítani, hogy az operációs rendszerrel együtt, még települjenek más, általam beállított programok is?


Harmadrészt pedig arra, hogy lehet e a dvd-hez hasonlóan indításkor bootolni?


Utána néztem már pár helyen, de például indítással való boot-olást nem láttam sehol, és szeretnék tanulni a tapasztalataitokból is, ha van.


A válaszokat, előre is köszönöm. :)



2013. nov. 2. 22:16
 1/5 anonim válasza:
logout(pont)hu/bejegyzes/scope2007/windows_7_operacios_rendszer_telepitese_usb_meghaj_2.html
2013. nov. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudom megnyitni :/
2013. nov. 2. 23:02
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
[link] nos ugyanez érvényes a win 7-re. Ez tudja azt amit elképzeltél.
2013. nov. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 levis56 ***** válasza:
2013. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Emberek ***** válasza:

Így lehet megcsinálni, ha te akarod végigpötyögni parancssorban (nekem ez vált be, és nem a download tool progi)

http://www.youtube.com/watch?v=e69A2ju44eE

csak ha neked lemezen van meg a telepítő akkor azt tedd be a meghajtóba, és a legutolsó parancsnál az optikai meghajtót add meg az első betűjelnél (értelemszerűen a második meg a pendrive lesz)

2013. nov. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!