Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudok a blogomba...

Hogyan tudok a blogomba "oldal" modult betenni?

Figyelt kérdés
Megtaláltam azt, hogy "oldalak", de nekem azt mondja, hogy oldal már hozzá van adva... pedig nincsen. A fejléc alatti modul sávba szerettem volna, de egyszerűen nem engedi, a legrosszabb, hogy eddig amelyik blogger blogját meglestem - általában - mindenkinél van, én is szeretnék, de ez kiábrándító! :| Valaki tud nekem esetleg segíteni? Nagyon megköszönném!:)

2013. nov. 5. 17:27
 1/4 infomoly ***** válasza:
Hozzá van adva, csak lehet, hogy nem látszik. Az Oldalak menünél, ahol új oldalt is létre tudsz hozni, a Megjelenítésnél mi van beállítva? "Felső lapok"-nak kellene lenni.
2013. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát... ugye van az "Elrendezés" és ott "modul hozzáadása", ha erre rákattintok innen már nem tudok tovább menni, vagyis nem tudok az oldal hozzáadására rákattintani, mert alap feketével jeleníti meg. Ha erre gondoltál akkor ezt nem tudom megnézni, ha meg nem erre gondoltál akkor kérlek fejtsd ki részletesebben, mert úgy néz ki nehezen fogok fel dolgokat :)
2013. nov. 6. 15:40
 3/4 edemmester ***** válasza:
A bloggerben bal oldalt kattints az Oldalak menüpontra, és ott nézd! Van felül egy olyan h megjelenítés: és ott van egy lenyíló menü. Ott legyen a Felső lapok kiválasztva. Ha az van akkor ott is van az a modul, csak nem látszik mert valószínűleg üres. Ez esetben hozz létre egy új oldalt, és meg fog jelenni. Ha mégsem, akkor ha van adblockod, akkor kapcsold ki mert nálam meg szokta fogni. Sikerült? Írj privátban!
2013. nov. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült!! Nagyon szépen köszönöm!:)
2013. nov. 6. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!