Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Én most vagyok 8. -adikos és...

Kaplonyi_Tibor kérdése:

Én most vagyok 8. -adikos és C++ nyelvet szeretnék tanulni, nemtudom hogy ezt szakközép iskolában kell tenulni vagyis van olyan iskola ahol ezt tanítja, vagy ez most OKJ-s vagy főiskolán kell tanulni?

Figyelt kérdés
2013. nov. 6. 18:58
 1/2 anonim válasza:

Ha érdekel, az alapokat szakirodalomból is eltanulhatod, vannak szakközép sulik ahol esetleg tanítanak programozást, de ott sem másznak bele nagyon (alapok+egy kis algoritmus talán) Főiskolán már konkrét szakok vannak erre ahol kőkeményen megy a programozás felső szinten,(vizuális prog, adatbázisok), de ott is az alapoktól kezdik el tanítani... mimnél több tapasztalattal érsz el odáig annál könnyebb


Én ebből tanulok: Bjarne Stroupstrup A c++ programozási nyelv (2 kötetes baromi vastag fehér könyv)

2013. nov. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm a választ. És had kérdezzem meg, ha Budapesti vagy akkor megtudod mondani hogy meik iskolát tudnád ajánlani informatikust?
2013. nov. 17. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!