Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ilyen típusú képeknek mi a...

Az ilyen típusú képeknek mi a neve és hogyan készítik? (Kép lent)

Figyelt kérdés

[link]


Sziasztok!

Mi a neve ennek a fajta képszerkesztésnek és mi a lényege?

Próbálkoztam már hasonlót csinálni photoshoppal, de valahogy nem jön össze.:s

Ha valaki segítene vagy csak leírná, hogy milyen fajta képszerkesztés ez, azt megköszönném :)



2013. nov. 7. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Fotókollázs. De ennyitől biztos tudni fogod hogy kell csinálni?


A lényege röviden: önálló képeket veszel alapul amiből kivágod a központi témát (körbejelölöd és a lényeget tartod meg egy új rétegen, vagy a nem lényeges részt törlöd ki). Ezeket a témákat egy munkalapon rétegekként megnyitod, majd azokat pozicionálod és méretezed, átfedés esetén még lehet az átlátszósággal játszani hogy mindkettőből legyen látható részlet. Erre ízlés szerint lehet rakni különböző szűrőeffektet, hogy egységesebbnek tűnjön.

2013. nov. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ! :)

Hát körülbelül így próbáltam.

Csak van benne valami dizájnos, ami miatt olyan furcsán jól néz ki meg úgy egybe van a kép . Szétnézek még a neten hátha találok valami tutorialt vagy valamit :)

Köszi mégegyszer :)

2013. nov. 7. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen mert a készítő feldobta némi effektekkel hogy ki nézzen valahogy.
2013. nov. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 csacsi2 ***** válasza:
PS -al meglehet, csak sok részből áll és van bőven effekt is.A kép inkább az alkotó színes fantáziájától, elképzelésétől ilyen jó. Kreativitás nélkül nem megy.
2013. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem :) köszönöm :)
2013. nov. 9. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!