Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Teljesen belassúlt a sims-em...

Teljesen belassúlt a sims-em (sims 3) mit lehet vele csinálni?

Figyelt kérdés
Teljesen belassúlt mert raktam bele kb 17 egyedi tartalmat de most töröltem őket aztán elindítottam a játékot kb 30 percbe telet mire betölötte az egészet és tisztára akad meg minden.És még mindíg bennevannak a játékba az egyedi tartalmak miközbe mindent töröltem + állandóan kéri a játék frissítését de nekem csak az alp az eredeti ezért nemtudom hogy engedélyezzem- valaki segítsen!!!!!

2013. nov. 8. 10:50
 1/2 Leylala válasza:
Szia, a frissítést engedélyezheted, csak ahhoz kelleni fog egy Crack-is. Hogy miért akad azt nem tudom sajnos. (szerencsére nekem ilyen problémám nincs) Hogy futtatod a játékot? (milyen grafikai minőségben alacsony, közepes, magas )Én még azt is valószínűnek tartom, hogy azért akad, mert nincs frissítve.
2013. nov. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mielőtt beraktad az egyedi tartalmakat, simán ment? Ha igen, akkor valamelyik egyedi cucc vírusos lehetett. Honnan szedted le őket?
2014. okt. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!