Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Iphone 5/5s IOS 7. 0.2 Apple...

Iphone 5/5s IOS 7. 0.2 Apple idt beírtam és ahoz kéri a jelszót de expendable.com os az e mail cím és nem tudom megerősíteni, akkor hogy tudnék most a telefonon id t váltani?

Figyelt kérdés
mindig a expendablesnak kérné a jelszavát ha le akarok tölteni valamit.

2013. nov. 10. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kilépsz, és regelsz egy újat, azzal pedig belépsz.

Hol itt a probléma?

2013. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ott hogy a telefonon appstore ba belépek rámegyek hogy free-> install kihozza hogy irjam be a ...@expendable.com jelszavát beírom kiírja hogy nincs megerősítve. de mivel nemtudom hol kell az expendableba belépni így nemtudom megerősíteni ezért szeretném hogy másikra tudjak belépni.
2013. nov. 10. 21:01
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy irtam: kilépsz az expendable.com os apple id vel az appstoreból és regisztralsz egy uj apple id-t egy masik email cimmel és azt az apple id-t hasznalod.
2013. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!