Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond, mitől akadozn...

Mi lehet a gond, mitől akadoznak a dolgok? Bővebben alul.

Figyelt kérdés

Egy ideje kezdte el csinálni a gép. Elég gyakran beakad, játék közben, vagy ha több mindent csinálok (pl. Chrome, film, és még valami más program fut). Ezen kívül a Youtube videók nagyon szaggatnak, olyan 10-15 sec aztán mennek egy darabig majd megint. Képet Google-ba szinte alig tudok keresni. Ahogy görgetek, úgy szaggat az egész.

Nemrég volt újra installálva a gép (3 hete kb.).

Azelőtt csak a kurzor szokott néha akadozni.

Valami tipp? Előre is köszi.



2013. nov. 13. 20:03
 1/6 levis56 ***** válasza:
Egy nap alatt is belassulhat a gép hiába friss telepítés,csinálj vírus és kémprogramkeresést,rendszerkarbantartást,töredezettségmentesítést,registry tisztítást,felesleges bővítményeket tiltsd le,böngészési előzményeket ismeretlen programokat töröld.
2013. nov. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 levis56 ***** válasza:
Frissítsd a flash playert és mérd meg a letöltési sebességed,lehet hogy nincs meg a minimum 1 MB sávszélesség,ha filmet videót nézel zárj be minden alkalmazást úgy videózz,ha magas CPU használat az is lehet gátja a sima videózásnak.
2013. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi. Megcsináltam a fent írt dolgokat, msot kicsit jobb lett úgy vettem észre.

Nettel nincs gond.. 76MB/sec-ot mérek le.

Youtuben a hang megy, csak a kép akad. Ha filmet nézek neten pl. Moovie_cc-n akkor gond nélkül megy.

FlashPlayer - a legújabb van fent.

2013. nov. 13. 20:50
 4/6 levis56 ***** válasza:
Milyen a VGA?
2013. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
MSI Radeon HD 7770
2013. nov. 13. 22:24
 6/6 levis56 ***** válasza:

Futtasd le ezeket ha ezután sem jó,nincs több ötletem.

[link]

[link]

[link]

2013. nov. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!