Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan veszett el a pendrivomo...

Hogyan veszett el a pendrivomon lévő összes adat?

Figyelt kérdés
Tegnap este még minden fent volt rajta. Ma pedig amikor bekapcsoltam a gépet megnéztem és nem volt rajta semmi. Ez akkor most hogy sikerült?

2013. nov. 15. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet valami mágnesehez hozzá ért vagy valaki direkt letörölte
2013. nov. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Direkt letörlést kétlem mert sose jár be senki a szobámba, mágneshez se érhetett mert benne maradt a gépben >< :s
2013. nov. 15. 15:57
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Nem lett szabályosan leválasztva a gépről és összeomlott a fájlrendszer.

Még visszaállíthatóak az adatok szakember segítségével.

Persze az is lehet, hogy rossz minőségű maga a hardver és egyszerűen pont most ment tönkre.

2013. nov. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És valami program nincs ami helyre tudná állítani? :s
2013. nov. 18. 18:53
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Ezek a szakemberek is különböző programokkal dolgoznak. Van, amiket ők írnak, meg vannak közkézen forgók is. Én nem tudom, mik ezek. Csak azt tudom, hogy nekem már segítettek hasonló esetben.
2013. nov. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!