Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék célra szeretnék egy...

Játék célra szeretnék egy laptopot. A Processzor mennyire fontos?

Figyelt kérdés

110ezerig szeretnék maximum költeni rá.

Ilyen ár-érték arányban 4gb memória, 2gb-os vidi kártya,ez eddig szép és jó, viszont a procit gyengének találom: Gyártó: IntelŸ

Család: Pentium Dual Core

Típus: 2117U - 1,80GHz

Paraméterek: 2MB Cache

Jelenlegi laptopomba is intel pentium dual core van,szerintem ez gyenge. i3-as viszont már drágák.

Vélemény? elfutna e az újabb játékok?

(csak laptopot szeretnék,és asus-t)



2013. nov. 16. 12:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
amit kinéztem : [link]
2013. nov. 16. 12:46
 2/20 anonim ***** válasza:
130 k ért néz körbe ipone ott találsz ami low grafal elég gamre
2013. nov. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
nem low grafon szeretnék játszani és szerintem 2gb-os nvidia geforce-al elmenne.
2013. nov. 16. 12:47
 4/20 anonim ***** válasza:
pff áramlik belőled a szakértelem -.- nem az számít hogy nv e vagy ati vagy 2 gb -.- elsőnek is gddr3 vagy gddr5 ami jobb ugye gddr 3 nál még a 1 gb is fölösleges szinte gddr 5 nél még oké szval te vehetsz sz*r noname felszert 4 gb-s nvidia gpu-t ha egyszer ki sem tudja használni mert előbb meg hal a gpu nyers fizikai erőben mielőtt még a memóriához kellene jobban nyúlnia vágesz? 110 ezrekért meg még csak örülj ha elfut valami rajta nem ám hogy közepes magas ultra grafikákon játszál 1366x768- ban felejsd el gyüjts össze 200 ropit akkor vehetsz olyant amin ez lehetséges !
2013. nov. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
meg az sem mind hogy 64-123-256 bit a 64 a leg gagyibb az amelyik tuti kuka jaah és i3 alatt ne nagyon remélj sokat az is csak logikailag 4 magos
2013. nov. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

na figyelj először is szépen válaszolj ha már egyáltalán írsz ide, szánalmas vagy... Másodszor meg lány vagyok és lehet hogy nem értek hozzá,de alap fogalmam van róla.

Másik pedig hogy jelenlegi laptopom még 1giga vidikártya sincs benne mégis elfutnak az új játékok is,csak alacsony grafikán :)

na akkor erről vélemény? [link]

egyébként meg nem hiszem hogy 200ezreket kéne költenem , hogy egyáltalán elvigyen egy játékot... pl egy mmorpg az Aiont..

2013. nov. 16. 13:00
 7/20 anonim ***** válasza:
de komolyan az mmorpg játékoknak nincs igazán gépigénye. főleg ha valami magyar játékkal nyomod tököm sem tudja ezeknek a nevét mert nem szeretem egyiket sem ! a régi játékokat meg jó hogy el viszi a laptopod aminek gyakorlatilag grafikája mint a super mario.. ha le írnál játékokat pontos cím névvel könnyebb lenne segíteni mennyire szűkíthető az árlista az igényeidnek megfelelően
2013. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
amit linkeltél asus-t az nem rossz
2013. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
arra lennék kiváncsi, hogy amit belinkeltem mennyire jó laptop? annak i3as a procija. igazából nem értek annyira hozzá, viszont szüleim végképp nem és nem értik meg azt amit mondok nekik.. tegyük fel egy gta v? ha egyáltalán megjelenik pc-n.
2013. nov. 16. 13:11
 10/20 A kérdező kommentje:

azért mondtam az Aion-t mert én szeretem, és szerintem nem Mario gépigénye van :D Xboxom is van,azon is tudok játszani de mmorpgvel nem.

Aion ajánlott gépigény:

Ajánlott:

CPU: Dual Core CPU 2.0GHz or equivalent

RAM: 2GB RAM

VGA: NVIDIAŸ 6800 with 256MB RAM

/ ATI Radeon™ x800 with 256MB or higher

DX: DirectX Ÿ 9.0c (6/2008 update)

OS: MicrosoftŸ WindowsŸ XP SP2/ Vista

HDD: 15 GB hard disk space

2013. nov. 16. 13:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!