Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Játék célra szeretnék egy...

Játék célra szeretnék egy laptopot. A Processzor mennyire fontos?

Figyelt kérdés

110ezerig szeretnék maximum költeni rá.

Ilyen ár-érték arányban 4gb memória, 2gb-os vidi kártya,ez eddig szép és jó, viszont a procit gyengének találom: Gyártó: IntelŸ

Család: Pentium Dual Core

Típus: 2117U - 1,80GHz

Paraméterek: 2MB Cache

Jelenlegi laptopomba is intel pentium dual core van,szerintem ez gyenge. i3-as viszont már drágák.

Vélemény? elfutna e az újabb játékok?

(csak laptopot szeretnék,és asus-t)



2013. nov. 16. 12:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
gta V-re mindenképp kevés lesz . de nem értem ha van most laptopod akkor mért nem veszel egy konzolt amin külön tudsz játszani ? hamarosan vásárolható lesz pl a ps4 annak az ára kb 90-110 között lesz . amúgy a laptop nem rossz ebben az árkategóriában kifejezetten jó ! egy bf4 -re már lehet kevés mondjuk de egy bf3 -ra elég . gondolom az ilyen fps játékok nem is nagyon érdekelnek csak példa kedvéért írtam
2013. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
amit írtál gépigényt az semmi :DD egy 2007 es gyártású lapos elviszi lazán
2013. nov. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

xboxom van és azon codmw3azok, tekken tournament,stb.

Viszont mmorpg-kre szerintem elég lesz az a laptop amit belinkeltem,meg azért nem egy alacsony kategóriás az.

Köszönöm.

2013. nov. 16. 13:18
 14/20 anonim ***** válasza:
jó lesz mmorpg-re a laptop ha te főként ilyenekre használod akkor azt vedd amit linkeltél
2013. nov. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
amúgy neked van xbox line goldod ? és ha igen akkor ezt pl konzol boltban is lehet vásárolni hozzá?
2013. nov. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
aha. 576kbyte-ban :)
2013. nov. 21. 18:51
 17/20 A kérdező kommentje:
Valtozott a tervem, igazad volt. Igazabol tenyleg fokepp mmorpgvel szeretnek jatszani. De elsodleges h gyors legyen es par evig ne kelljen hozzanyulni. Asztali gepet akarok venni, allitolag sokkal olcsobban kijovok vele es jobban megeri. Aquaba fogok menni, ahol ossze irjuk a belsejet. 80ezerbol lehetseges e egy jo gepet ossze irni?(monitor,eger,billentyuzetet ne vegyuk szamitasba)
2013. dec. 2. 10:31
 18/20 anonim ***** válasza:
lehetséges de akkor már pcx vagy ipon ott valamivel jobbak az árak
2013. dec. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Megvettem már pár hete.

Vidikártya ütős benne

Gyors, Crysis 3 full hd!-n viszi^^

100ból kijött mindennel együtt.

2014. jan. 6. 14:58
 20/20 anonim ***** válasza:
na linkeld már be mit vettél ?:D
2014. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!