Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Elindítom a Vampire The...

Elindítom a Vampire The Masquerade Bloodlines, elindul de elfeketedik, mintha kikapcsolna a monitor, miért van ez?

Figyelt kérdés
2013. nov. 16. 13:04
 1/1 anonim válasza:

Nekem is ilyesmit csinált, nem tudom, hogy megoldja -e nálad a problémát de nálam csak annyi volt hogy nem volt hajlandó megjeleníteni a logókat meg ilyesmiket az elején, de ha nyomogattam a space-t akkor előbb utóbb eljutott a menüig és aztán már jól működött. Ha nálad is ez van akkor csak ennyi, valahogy be lehet állítani hogy lásd a logókat is de szerintem nélkülözhető :P

Ha meg nem ez a baj akkor valami kompatibilitási probléma lehet, próbáld meg más kompatibilitási módban futtatni, nekem az bevált :)

2013. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!