Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy régi gépem,6-7 éves...

Van egy régi gépem,6-7 éves lehet. AMD1.7-es proci 500Mb RAM stb. Mostanában párszor csinálja azt, hogy használat közben egyszer csak elfeketedik a monitor, majd hamarosan a CPU is lekapcsol. Semmi hiba üzi, semmi figyelmeztető hang! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Valmilyen tápellátási problémának tűnik. Lehet, hogy a tápegység néhány alkatrésze már nem bírja a terhelést, elöregedtek, de az is lehet, hogy az alaplap némelyik alkatrésze nem bírja már a terhelést tartósan.
2009. nov. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Tehát szerviz és ott eldöntik melyik?
2009. nov. 24. 14:00
 3/7 ceri ***** válasza:
szerintem nem érdemes szervízbe vinni. Ha nem tudsz, akarsz új gépre költeni, akkor vegyél egy stabil tápot, vagy egy használt P4 kat. gépet már 20 rugóért utánad dobják.
2009. nov. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lehel piaci galérián van 20-25 ezer körül Pentium 4-es. Vagy van új is olcsóbban: [link]

van ott más, olcsóbb gép is. Nekem ez van, semmi baja sincs, márciusban vettem.

2009. nov. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Júliusban én jártam így, 9 éves NEC nem bírta tovább. Vettem én is egy QWERTY-t. Ilyet: [link]

Három év garancia, billentyűzetet, egeret adtak hozzá. Részletre ment.

2009. nov. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy új gépet
2010. dec. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
lapartmankám a válaszoddal egy kicsit elkéstél....:)))) TE FIGYELED HOGY EGY-EGY KÉRDÉS MIKOR IS LETT FELTÉVE??? Kétlem, de azt is hogy felfogod a lényegét! Nem azt kérdeztem mit csináljak te elme roggyant, hanem, hogy mitől lehet amit leírtam!
2010. dec. 8. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!