Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha van egy nvidia giforce...

Pipi 02 kérdése:

Ha van egy nvidia giforce 9800 gt 512 es videókártyám és alapon játék nélkül 65 és 72 celsius között mozog és eredeti hűtés van rajta akkor halálán van a hűtőm ugye? és mit ajánlanátok hozzá

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 21:26
 1/7 Gábor_79 ***** válasza:
Elvileg ez kompaibilis. [link] Nem az oldalon lévő kép a valós, hanem amit a 'részletekben' mutatnak.
2013. nov. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Gábor_79 ***** válasza:
Vagy ez: [link]
2013. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget meg probálkozom
2013. nov. 23. 09:29
 4/7 A kérdező kommentje:
ne haragudj tudnál rola képet külde ha nem lene probléma mert nem találtam meg aszt vagy vala jót de nemlegeny ojan drága max 5ezer körül lene jó
2013. nov. 23. 09:38
 5/7 Gábor_79 ***** válasza:
Erre gondoltam: [link] . Csak ezt találtam ami a megadott érték alatt van. A kép alatt felsorolták a kompatibilis kártyákat, ezért mertem írni, nem tapasztalatból. Nem tudom mennyire hatékony, de elégnek kell lenni. [link]
2013. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gábor_79 ***** válasza:

Nem jó ez mégsem!!! Amit az előbb küldtem képet amin aláírás van a felsorolt kártyákról, megtévesztett. A 9800-as az ATI ! amivel kompatibilis, csak közvetlen utána van írva folytatólagosan, hogy NVidia. Szóval öt ezerért én nem tudok hirtelen csak hétért azt a Scythe Setsugen 2-őt ( +1000 Pick-pack szállítás)

Na de lehet, hogy igazad van; nem éri meg ennyit költeni egy ilyen régi kártyára. Oldd meg alternatív módon. Pl. a bordát rajtahagyod, aztán ráiránytasz vagy rögzítesz egy nagyobb ventilátort. Vagy ez [link]

2013. nov. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi én is erre gondoltam hogy rá teszek egy nagyobb ventit csak akkor lehet hogy

bordát is kell cseréljek

majd még meglátom

2013. nov. 24. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!