Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » CPU FSB 242.1 MHz (eredeti:...

Csipike89 kérdése:

CPU FSB 242.1 MHz (eredeti: 200 MHz, overclock: 21%) Ez baj hogy ennyire felvan húzva a gépbe DualCore Intel Celeron E3300 2.5 Ghz és most 3025 Ghzre van felnyomva. Gyári hűtés van rajta. Lesz valami baj belőle? 43 fokot ír mind a 2 magnál.

Figyelt kérdés
2010. okt. 13. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem fagy/indul újra, akkor nincs gond.
2010. okt. 13. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Neeem nem indul újra és nemis fagy meg.Csak azon parázok hogy nem-e fog túlmelegni a proci gyári hűtéssel.:S Nemtudom milyen van benne mivel garanciás a gép és nem nézztem bele.Vagy ennyitől még nem melegszik túl.Olvastam olyat hogy ez a fajta procival 3.8 ghzig fel lehet menni vagy akár 4 ghzig csaka hoz gondolom másik hűtés kel.
2010. okt. 13. 18:31
 3/7 zsomkovacs ***** válasza:
Nézd, 43 foknál semmi gond nincs. Nyáron nálam felment 60 fölé (tuning nélkül - bár itt lekapcsoltam a gépet), és semmi baja a procimnak. De a 4 GHz-nek, ha tényleg megoldható, már ajánlott egy komolyabb hűtés.
2010. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs semmi gond ott, ha biztosra akarsz menni akkor fél órás Prime95öt nyomj be és közbe Everestbe v Coretemp-be nézd a hőmérsékletet,és ha nem meg ilyen 70-80 fölé, és fél óra alatt nem is fagy ki akkor semmi baj nincs
2010. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem egy egymagos Celeron D van alap 3.22GHz.

most van 3.87GHz-en alap hűtéssel alapon 43C

játék közbe full grafikán simán kimegy 70-75 fokig:)

és semmi baja sincs:D

am mi a véleményed a celeron dual core-ról? mert olyan akarok venni.

2010. okt. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát még nagyon nem tudom, mert integrált videó kártya van és elég gagyi.Ezért játék nincs is rajta.Majd amikor rakok bele egy másik videókártyát akkor letesztelem.Am erről a videókártyáról mi a véleményetek:GIGABYTE ATI 4350 512MB DDR2 GV-R435OC-512 (PCIE)?Ilyet akarok belerakni.
2010. okt. 14. 14:50
 7/7 anonim ***** válasza:

hááát.

Atit nemvennék=/

főleg most hogy felvásárolták... mégsz@rabb lessz.

nvidiába gondolkozz...

figyi.

Shader órajel van nvidiába, már gyorsabb...

CUDA mag van minden nvidiába é attól meg méggyorsabb:)

ezek egyikük sincs ATI-ba szval olyan 15k körüli nvidia elég lessz neked:)

ha nem akarsz full grafikán jáccani simán.

én régen atit vettem de meg is bánta.

egy 10ezer forinttal olcsóbb nvidia odaverte szóval. ennyit az atiról:D

2010. okt. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!