Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit és hol kell beállítani...

Mit és hol kell beállítani hogy mappa rá kattintásával ne az indexelő szolgáltatást hozza be? Létezik monitorhoz átalakító és mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Na szóval az a problémám hogy amikor megakarom nyitni az adott mappát 2x kattintásra az indexelő szolgáltatást nyitja meg(operációs rendszer Windows XP, nem a saját gépemről van szó)Csak jobb egér klikk megnyitásával tudom megnyitni.Próbáltam megnézni a vezérlőpultban a mappa beállítása menüben de ott nincs semmi elállítva elvileg.

A másiknál azért kérdezem mert nekem még csak képcsöves monitorom van és annak más a tápegységnél a bedugó része meg persze modernebb gépet szeretnék összeállítani és a-hoz modernebb monitort szeretnék és hát annak sem olyan az adott része. Vagy megoldható hogy ennek is olyan legyen a bedugója. A fogalmazásért elörre is bocsánat.



2013. nov. 24. 14:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!