Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Megéri megvenni a lent látható...

Megéri megvenni a lent látható PC-t?

Figyelt kérdés

Nem sokat értek ehhez, ezért inkább készen vennék PC-t, csak azt nem tudom, hogy ez a config megérie játékokra. Nem feltétlen a mai játékokra, inkább mint például a GTA IV, vagy Far Cry, Horror játékok, pl.: Haunted Memories, Slender's Forest, Outlast Act stb.


[link]



#PC #játék #számítógép #ár #GTA #Outlast Act #Haunted Memories
2013. nov. 24. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen eleve összerakott gépes oldalak 99%-ába csak olyan gépek vannak, ahol túlárazva adják a sz*arul össze rakott gépeke...
2013. nov. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az a gép úgy szar, ahogy van. De legalább nem gamernek hívják, csak játékra ajánlják. Ennyiből már számítógépet is lehet összerakni.
2013. nov. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem és már több kérdésnél leírtam, hogy az Imperiumban MAXIMUM csak laptopot érdemes venni.

Soha ne vegyél sehol sem előre összerakott gépet!

2013. nov. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a gépet, aztán mondj egy max összeget amennyit költenél a gépre, és írd le, hogy mi kell bele és mi nem.
2013. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Csori96 ***** válasza:

[link]


Regisztrálj a PROHARDVER!-re, majd az előbb linkelt fórumtémában kérj segítséget a gép összeállításához. Le kell majd írnod, hogy mire szeretnéd használni, illetve, hogy mennyit költenél rá.


Miután megvan konfiguráció, menj el egy számítástechnikai boltba, és kérd meg az ott dolgozókat, hogy rakják össze e konfiguráció alapján a gépet.

2013. nov. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
az első kommentelönek van igaza én is netten vettem ősze rakót képet és nem is olyan házat adtak mellé ami le volt írva és most zörög mint a szar
2013. nov. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!