Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépem sokszor lefagy,...

Számítógépem sokszor lefagy, és alapból sem gyors.512 MB a RAM-ja, gondolom ez a fő oka, de más ok miatt is lehet lassú? Tudok valamit csinálni vele vagy jobb ha lecserélem egy jobb gépre?

Figyelt kérdés

2013. nov. 25. 06:25
 1/5 Emberek ***** válasza:
valószínű a processzor is egy pentium 4es, vagy celeron lesz. Így ezt inkább állítsd be a sarokba szervergépnek, és újíts be egy másik izmos pcvel
2013. nov. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy játszani nem szoktam (nem is nagyon alkalmas rá a gép). Internetezés közben szokott lefagyni.
2013. nov. 25. 06:32
 3/5 Emberek ***** válasza:
az mindegy én egy celeron 2,6osról váltottam, és 54 ezerért vettem egy használt kétmagos intel gépet. Az azóta nem fagyott le mióta megvettem
2013. nov. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 levis56 ***** válasza:
2013. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sok oka lehet a lefagyásnak. Tölts le valami processzor hőmérsékletet kijelző programot s figyeld lefagyáskor hány fokos. Ha 80 fok fölé megy s ugy fagy le akkor nézd meg mennyire forró a hűtőborda. ha nem nagyon forró akkor bizony egy 300 Ft-os massza van beszáradva ami a processzor s a hűtőborda között van s akkor jó esélyel ennyi pénzből lehet "új" géped.
2013. nov. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!