Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop takarítása garancia...

Laptop takarítása garancia vesztéssel jár?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve vásároltam egy laptopot és ideje lenne már kitakarítani a sok por miatt! Van még rá garanciám..

Ha szétszedem akkor ugrik a garancia. Gondolom én.. Vagy, h van ez? HP a kicsike... Esetleg azért ha lenne valakinek hasonló sztorija!



2013. nov. 25. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Hol a fenében tartod azt a gépet, hogy 1 év alatt annyira tele lett mocsokkal, hogy még a garancia végéig se bírja ki?!

A 8éves acer laptopunk se vt még 1X se takarítva, de más ismerősömtől se hallottam, hogy ilyen hülyeséggel foglalkozna.


Amúgy, ha nincs leragasztva vmelyik csavarja (amire rá is van írva, hogy garanciavesztést okoz a felszakítása), akkor senki se fogja észrevenni, ha szétszeded - feltéve, hogy nem barmolod össze...

2013. nov. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kint tartom a fészerben!

Alapból a lakás is 2 nap alatt tele van porral... Nem tudom mi van erre, h ennyi por van... Egy városban lakom!


A többi feleselgess mellébeszélésed nem érdekel..


Szóval okosan csináljam és nem lesz gond!

2013. nov. 25. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!