Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Huawei Ascend P6 vagy Xperia...

Huawei Ascend P6 vagy Xperia SP: melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Már egy jó ideje vacilálok a két telefon között, egyszerűen nem tudok dönteni. SP-nek a képernyője nem tetszik (nem a mérettel meg a felbontással van gond, hanem azzal, hogy TFT, ez eléggé minőségi visszaesés lenne a jelenlegi Galaxy S+ -omhoz képest. De még nem nagyon láttam élőben a telefont, szóval javítsatok ki, ha jogtalanul húzom le a képernyőjét.). Huaweinek ha jól láttam LCD van, ami tudtommal jobban hasonlít a samsungos amoledhez, viszont sok negatív kritikát olvastam a telefonnal kapcsolatban, konkrétan hogy gyorsan felmelegszik, illetve hogy az SP azért nagyobb teljesítményű hardverileg (főleg ami a grafikát illeti).


Ti melyiket ajánljátok? Írjatok tapasztalatokat, köszi!



2013. nov. 26. 20:39
 1/3 anonim válasza:
SP
2013. nov. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én áprilisban szeretnék új telót, és ez a kettő között gondolkozom én is, de jelenleg az SP-t részesíteném előnyben.Igaz, hogy TFT, és ez nekem se tetszik, de a huaweinél meg sok hibát lehet észlelni, és igaz hogy 4 magos, de a Sony 2 magja jobb. Úgyhogy én az SP-t mondom.
2014. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Végül a huawei mellett döntöttem, 1 hónap használat után azt kell mondjam, meg vagyok vele elégedve, nagyon jól néz ki, gyors, gyönyörű kijelző, és egykét dolgot leszámítva könnyen is kezelhető. Egyetlen dolog ami zavar, hogy fülhallgatón keresztül kicsit halk a zene, de remélem ez a frissítésekkel majd javulni fog.
2014. jan. 22. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!