Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit szólsz a miskolci laptopos...

Mit szólsz a miskolci laptoposztáshoz?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, hogy mi erről a véleményetek. Nem közvélemény kutató vagyok, csak érdekel. Az sem baj, ha kicsit mélyebben mögé láttok a dolognak.

Nekem is van véleményem róla, néhány válasz után le is írom.



2013. nov. 30. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Forrást is küldhetnél.
2013. nov. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
HA igaz, akkor felhaborito. Inkabb adnak iskolaknak, hogy ott hasznaljak a gyerekek, delutan a felnottek, de a kezebe senkinek nem adnam otthonra ajandekba.
2013. nov. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%

1) Szerintem kampányfogás, szavazatvásárlás a 2014-es választásra.

2) Úgy gondolom, hogy nem egy térséget kellene támogatni ezzel, hanem egész országra kiterjeszteni, de komoly feltételeket szabva. Pl. iskolásoknak , de kizárólag 4-es átlag feletti rászorulóknak, mert egy 8 tárgyból bukásra álló, fél tanévet hiányzó diák semmilyen hasznot nem fog hozni a társadalomnak még laptoppal sem, max a fészbúkon duplázódik meg az analfabéták száma.

2013. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Közbe rákerestem: [link]

Egyetértek a másodikkal, teljesen hülyeség csak úgy odaadni nekik (még tulajdonjog nélkül is).


"azokkal a digitális készségekkel sem rendelkezik, amelyek ügyintézéshez, álláskereséshez vagy akár az iskola elvégzéséhez szükségesek."

Miskolc (is) tele van "mély szegényekkel", akik írástudatlanok, állást nem is akarnak keresni mert jobban járnak segéllyel, iskolát meg otthagyják amint elérik a tanköteles életkor felső határát. Egy laptop nem fogja megszüntetni ezeket a problémákat.

2013. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Lehet, hogy az jön le az egészből elsőre hogy csak romáknak jut majd. Viszont le van írva a szerződésben, hogy az már kiesik a diákok közül, aki bukott, büntetett előéletű, vagy 10 igazolatlanja van. Szerintem ezzel a roma gyerekek 90%át ki is zártuk.

Nem akarom védeni a fideszt, csak előbb utána kéne olvasni és utána mondani a magatokét.

2013. dec. 26. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ja és én azt nem tagadom, hogy szavazat szerzés a cél. De engem nem érdekel nagyon.
2013. dec. 26. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kb. én is egyetértek az előttem szólókkal.
2014. jan. 2. 11:16
 8/11 anonim válasza:

Pályáztam a notebook-re,de soha nem szavaznék a fidess-re!


Eddig az történt az első határidő-re nagyon kevés jelentkező volt! december 27 !

(meghosszabbították január 17-ig ,mert az ünnepek miatt nem jelentkeztek elegen,nem tudták beadni a vízszámla és egyéb jövedelem igazolásokat! határidő lejárt,de még mindig csak közel 10.000 pályázat! ezért :"A Miskolci járás településein (de nem Miskolcon!) élők számára meghirdetett program indulása:

2014. január 27. "Tehát a maradék kb 7000 laptop-ra pályázhatnak!

2014. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
és Mégis mivan már azokkal a laptopokkal amiket Miskolcon osztanak ki? mert haveromék is beadták ezt , Miskolciak és még mindig nem kapták meg. Vagy eggyáltalán hogy fog ez a kiosztás történni?
2014. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nyugi aki büntetett előélető, vagy bukott vagy (2-es valamiből ha jól tudom) akkor azok nem kapnak...és pár ezer az iskoláknak megy:)
2014. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!