Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Segítségetekre lenne szükségem...

Trafó Lászlo kérdése:

Segítségetekre lenne szükségem, vga-választásban, melyik a jobb? gyorsabb? kevesebbet fogyaszt? Stb.

Figyelt kérdés

Gigabyte GTX 550 ti

Gigabyte HD 7770-oc

Melyik vga-t vegyem meg? mindkettőt használtan venném,2 év garancia van mindkettőre, GTX 550 ti az 20.000ft lenne plusz posta,a HD 7770-oc meg 20.000ft lenne plusz vidékre az út ami kb 1000ft

várom a véleményeteket,tápom egy 400w-os deer,már volt benne egy GTX 460 simán működött vele,pedig az is táp igényes.


2013. nov. 30. 11:32
 1/2 anti paladin ***** válasza:

Ez alapján eldöntheted:

[link]

2013. nov. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm a linket,de kicsit utánna néztem már az áraknak is,és meg is lepődtem hogy újonan boltból 21 ért kapot gtx 550 ti kártyát és nekem 22250-be lenne a használt:D

Teszteket megnéztem,kb 6-10%-al erősebb az ati 7770 vga,de gondolom annak erősebb gép is kell,előbb néztem egy videot,hardver-teszt...és azt ajánlották akinek gyengébb processzorja van annak tökéletes választás a gtx vga,gtx-nél maradok,nem tudhatom mit tettek/csináltak azzal a használt ati kártyával.

Bár ha szerintetek a döntésem nem jó,szívesen meghallgatok mindenkit:)

2013. nov. 30. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!