Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy ASUS HD6670 videokártyához...

Egy ASUS HD6670 videokártyához milyen procit javasoltok? Elég neki a Dual Cores Intel ahol 1 magon van 1,8GHz vagy szükséges egy jobb? És ha igen akkor az mennyi GHz-es legyen? Illetve mennyit fogyaszt ez a VGA? Mert nem találtam erre leírást.

Figyelt kérdés
2012. júl. 22. 08:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
megvan már a vga?
2012. júl. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
prociról pontos nevet irj am ahhoz a 6670 jez egy gyengébb core 2 duo e4xxx proci elég
2012. júl. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 SutaDani ***** válasza:

Biztos hogy nem!

Nekem egy nagyon kicsivel jobb a vga-am (asus engt440 asszem) és jobb procim van (i3 3.30ghz) és ezzel se megy jól. Nekem azt mondták ,hogy a minimum egy erősebb i5.

Hogy mennyit fogyaszt? Fogalmam sincs.

2012. júl. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

SutaDani


Ha valami nem megy jól akkor az a VGA miatt lesz, mivel az a GT440 elég szutyok darab. Ha raksz bele egy i5-t rohadtul nem fog semmit változni a gép teljesítménye:D

2012. júl. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
A VGA még nincs meg. Intel Pentium Dual CPU E2160 proci. Illetve mennyi GB ramot és milyen MHz-el ajánlanátok hozzá(DDR2es alaplap)?
2012. júl. 22. 14:50
 6/29 SutaDani ***** válasza:
Nem akarok kötözködést szülni de, eddig több ember mondta hogy a proci a hibás mint az ellenkezőjét. Amúgy meg mi az, hogy a "GT440 egy szutyok darab" megjegyzés? Bocs, hogy mai pénzügyi helyzetben nem a 40000ft-os hanem a 20000ft-os kártyát veszem meg. De ebből látszik, hogy te is olyan vagy akinek csak az orra elé raktak egy fél millió forintos gépet de, ha azt mondanák, hogy mutass rá a memóriára be se tudnád tájolni. Amúgy 4gb RAM simán elég de ha van pénzed vegyél 8gb-ot. Ha már kinézted a video kártyát szerintem vedd meg mert annyival nem ront rajta a proci. Később meg vegyél egy jobb processzort. És elnézést a személyeskedésért.
2012. júl. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

SutaDani:


Először is. Elhiszem hogy csak 20 ezres VGA-ra volt pénzed. Csak annyi hogy annyiért egy sokkal jobbat kaptál volna, mint a GT440. Azért írtam róla azt, mert a legrosszabb ár/érték aránya van, ha nem hiszed, olvass utána.

És ha aláraksz egy i5-t, akkor hidd el, rohadtul nem lesz jobb a helyzet:) Mivel VGA limited lesz, de nagyon.

És biztos nem raktak alám fél milliós gépet:) 6évig volt egy nem valami erős P4es gépem, és nyári munkából hála tudtam venni egy 90 ezerért, ennyit erről.


Bocs az OFFért.

2012. júl. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:

"ha azt mondanák, hogy mutass rá a memóriára be se tudnád tájolni."


Ja és saját magam raktam össze a gépet. Az oké személyeskedsz, de ne mondj olyanokat amik hülyeségek, úgy hogy rohadtul nem is ismersz:D köszi

2012. júl. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Hogy ne csak offoljak.

Kérdező mennyid van a cuccokra összesen?

Talán elég a HD6670 alá a CPU, de nagyon necces.

Az hogy milyen ramot ajánlunk hozzá, tudni kéne az alaplap PONTOS típusát.

2012. júl. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
A VGA-ra először 15ezret akartam szánni(egy GT440-re, de hallottam a rosszhírét ár/érték arányban), de utána 20ezerre felvittem a határt és így az Asus HD6670 lett a kiválasztott. RAM-ra olyan 10ezret szeretnék maximum adni. Processzorra nem nagyon szeretnék költeni, de ha muszáj akkor én egy Athlon II X3-ra gondoltam 15ezerért. Alaplapom pontos neve ASRock ConRoe1333-D667.
2012. júl. 23. 19:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!