Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nekem olyan bajom lenne hogy...

Csabesz222 kérdése:

Nekem olyan bajom lenne hogy este filmet néztünk a gépen, és persze el aludtam rajta! Mikor meg ébredtem csak a power gombbal simán kinyomtam! Most reggel mikor be kapcsolnám csak villan egyet a power gomb búg egyet a gép és le áll?

Figyelt kérdés
eddig is volt olyan hogy ha alvó állapotba volt a gép vagy nem indult újra el, vagy csak nagyon nehezen!
2013. dec. 1. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha van reset gomb nyomd meg azt, ha nincs, akkor húzd ki a tápból a 220-as kábelt és dugd vissza, vagy ha van tápkapcsoló, akkor kapcsold ki 2mp-re és vissza.
2013. dec. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod! van rajt táp kapcsoló kapcsolgattam ugyan ezt csinálta avval is! de a reset gomb nyomkodásával helyre állt és el indult :) de mi okozhatja ezt? ha bele megy alvó állapotba a gép nagyon lassan indul újra vagy nem indul! ilyenkor ki kapcsolom és volt már ilyen hogy nem kapcsolt be! csak búgott egyet a gép bekapcsoláskor és le is állt!
2013. dec. 1. 09:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Régi az alaplap benne? Lehet, h kimerülőben van az elem.
2013. dec. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem kb 4-5éves lehet! akkor egy elem csere lehet segít rajta? :D
2013. dec. 1. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, kb. ennyit szoktak bírni az alaplapi elemek. Ha nagy nehezen sikerül bekapcsolni, és utána az óra is el van állítódva, akkor biztos h az elem a ludas.
2013. dec. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát nem elem bajos mert az idő nem állítódik el :)
2013. dec. 3. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!