Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A PC-met egy este kikapcsoltam...

Florant kérdése:

A PC-met egy este kikapcsoltam és másnap reggel nem tudtam bekapcsolni, a gép bekapcsolás után zúgott mind máskor csak nem kapcsolt be a monitor, kivettem a vidikarit és elvitem szerelőhöz, azt mondta, hogy hibátlan, de mégsem megy, hol a baj?

Figyelt kérdés
2012. júl. 5. 12:52
 1/8 AvernusTriad ***** válasza:
Sanszos, hogy alaplap.
2012. júl. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor hát,pihenni fog ez a gép,nem tudsz valahol,hogy hol lehet jo gépet venni?
2012. júl. 5. 12:55
 3/8 A kérdező kommentje:
De ha kiveszem a vidikártyát,akkor az nélkul simán megy a gép??
2012. júl. 5. 13:03
 4/8 AvernusTriad ***** válasza:

Teljes gépet? Szerintem vidd el szervízbe megnézetni, és cserélj csak alaplapot.

Ha mindenáron gépet szeretnél venni, akkor rakd össze te. Árgép, ipon és egy sereg oldal hasznos lehet.

2012. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Átnézem az oldalakot és meglátom,de amugyis akartam venni !!:)
2012. júl. 5. 13:06
 6/8 A kérdező kommentje:
És még megrobáltam egy másik vidikarival és azzal ment rendesen!!!
2012. júl. 5. 13:12
 7/8 A kérdező kommentje:
De akkor is az alaplappal van baj ha más videokarival megy,az kissebb,de nem sokkal az is 3d pixel shaderes meg minden???
2012. júl. 9. 07:24
 8/8 A kérdező kommentje:
Most benne van a másik vidikártya,az alaplap azt el tudja-e rontani?
2012. júl. 9. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!