Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan USB átalakító/el...

Létezik olyan USB átalakító/elosztó?

Figyelt kérdés
Nem tudom a pontos megnevezést, amire rákötök egy külső vinyót ( amin két partíció van ) és a másik vége ketté ágazik és két külön eszközre tudom rákötni úgy, hogy tudjam egyszerre mindkettőn hiba nélkül használni?
2013. dec. 1. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a madzag azért ágazik ketté, mert a winchestered esetleg nagyobb áramot igényel. Mindkettőt a számítógép USB portjába kell dugni nem arra való, hogy más eszközöket vezérelj vele.


De vehetsz USB HUB-ot, ha kifogytál a portokból: [link]

2013. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én nem egy USB portot akarok elosztani több felé, hanem a külső vinyót egy kábellel két felé osztani, két külön eszközre kötni egyszerre.
2013. dec. 1. 17:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Na az nem fog menni USB-vel.
2013. dec. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

..és ha egyszerre akar írni/olvasni a két eszköz, akkor a bitek majd kulturáltan várnak a sorukra?

Ezt vezérlő eszköz nélkül nem lehet megoldani.

G.

2013. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hiába csak négy "drót" van benne, az USB nem vellanydrót, hogy összekötöm, leszigszalagozom, oszt mindenhol lesz áram. Egy vinyót csak akkor fog látni másik eszköz, gép, stb, ha a saját gépeden, amire rá van dugva, megosztod a helyi hálózaton lévő más eszközökkel.
2013. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Létezik olyan USB switch, amivel egy USB-s készüléket (pl. nyomtatót) egyszerre több számítógépre lehet rákötni, majd gombnyomással kiválasztani, hogy melyik érje el. A kulturáltabb kivitele pedig úgy működik, hogy a switch "dönti el" a jelentkezés sorrendjében, hogy melyik gép érheti el. Egy ilyennel kellene kipróbálni, bar azt nem tudom, hogy mennyire szeretheti az ilyet egy vinyó...

Válogass, van bőven: [link]

2013. dec. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!