Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Asztali (hagyományos) számítóg...

Asztali (hagyományos) számítógép helyettesíthető egy notebookkal? Ugyanarra lehet használni?

Figyelt kérdés
Itt arra a 100000-es vagy egy kicsit feletti árkategóriásra gondolok.

2013. dec. 2. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
netezés, filmezés... de játékok tekintetében felejtős.
2013. dec. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Játszogatni nem nagyon akarok. Kinőttem már belőle. :)
2013. dec. 2. 21:23
 3/5 anonim ***** válasza:

netezésre, és általános felhasználásra tökéletes.

Sőt ha nem játékra kell, én még OS -nélkülit vennék és LinuxMint -et raknék rá.

(notesz még áram használatban is sporólós)

2013. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hálózatról is mehet a cucc? Nem lenne nagyon hurcikálva.

Másik helyen lenne használva ahol többet vagyok, ez a kissé lestrapált gép amiről most is írok az marad itt ahogy áll, családtagnak jó ez még! :)


Milyen kritériumokat támasszak fel velük kapcsolatban úgy röviden, tömören?


Hülyeségeket nem akarok kérdezni, notebook témában nem nagyon vagyok járatos.

2013. dec. 2. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonlót követtem el, mint te akarsz. Nulla ismeret, némi baráti tanács, notebookot még csak láttam eddig. Auchan akció: kiválasztott gép nincs, árcédulák összekavarva stb. Operációs rendszer nélküli Lenovo G505, 94 ezerért. Ment rá a Windows7. Most is erről írok, nagyon jó, megérte az árát. Mivel 4GB a memória, játszani is lehet rajta.
2013. dec. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!