Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kék halál? Indítás után...

Kék halál? Indítás után kiadja a gép, hogy milyen módban induljon tovább (csökkentett, normál, stb), ha rámegyek a normál kiad vmi kéket majd újraindul, ha csökkentetre, újraindul minden előzmény nélkül.

Figyelt kérdés
Tegnap még tökéletesen működött, egy kisgyerek aludt a szobámban (bár én kinyomtam a gépet), létezhet, hogy ő elnyomkodott valamit?
2009. nov. 22. 10:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen létezhet.. :S Magától csak nem romlott el ha még előtte este jól működött.. Format C. Jobb ötletem nincs, de azért várj meg még más válaszokat is :)
2009. nov. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát mivel windowsról beszélünk ezért magától is képes inlyenre. Tudom mert volt rá példa. És igen valószínűleg formatálni kéne. Lehet egy olyan program tett be neki. Vagy csak rég volt formatálva az is lehetőség.
2009. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!