Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Indításnál bevillan a kék...

Indításnál bevillan a kék halál minden alkalommal és újraindul, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

A másik gépünk már nagyon régi, igen rossz bőrben van, csoda, hogy eddig húzta. De annyira le van amortizálva, hogy már csak csökkentett módban életképes, úgy viszont használható annyira, amennyire anyámnak kell, ezért nem lett még cserélve. Most, mikor be akarta kapcsolni, ráment, hogy Csökkentett mód hálózattal, töltött egy kicsit, majd újra indult a gép, és visszadobta őt a választó részhez. Minden alkalommal ezt játssza el. Ha nem lépünk be abba a menübe, akkor sem indítja most már el a Windows-t rendesen, hanem magától behozza azt a menüt, és ha ott választom, hogy a Windows normál módú indítása, akkor elkezdi tölteni, és 1-2mp után bevillan a kék halál, és ugyan úgy újraindul.


Szerintetek mi lehet a gond? A Windows hullott szét? Vagy hardveres gond? Azért kérdezek először, a Win újratelepítése helyett, mert a CD olvasó sem működik már, és pendrive-ról kéne bootoltatni, amit jelenleg nem tudok, hogy kell, de ha szerintetek is a Winnel van gond, akkor utána nézek.


Köszönöm a válaszokat!


2011. jan. 16. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

én sem boot-oltam még pendrive-ról

de szerintem így kell:

a gép indításakor F1-et vagy del-t nyomogasd akkor bejön egy menü ott lépegess a boot menüre

ot keress egy olyat ,hogy 1ist vagy first boot

ott nyomsz egy entert mármint a first booton akkor kidob pár választási lehetőséget na és ott van a :hard disk a cd ...

és próba.

bocs de csak ezzel tudok szolgálni

2011. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Amiről beszélsz, az a BIOS, és azzal csak a boot sorrendjét állítod. De boot pendrive-ot nem tudom, hogy hogy kell írni.
2011. jan. 16. 16:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha régi a gép, akkor lehet, hogy nem tud pendrive-ról bootolni.
2011. jan. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!