Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha pl. info szakon tanulok...

Ha pl. info szakon tanulok akkor utána hova mehetek tovább, milyen szakmát érdemes tanulni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 13:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Akárhová továbbmehetsz, a felvételinél úgysem azt fogják nézni, hogy milyen szakon voltál, hanem hogy az érettségi/felvételi eredményed milyen. Nyilván nagyobb az esélyed egy jó informatika érettségire, ha előtte emelt óraszámban tanultál infót, mint ha csak 2 évig heti 1-2 órában.

Azt érdemes tanulni, amihez érzel elég kedvet, és azért lesz esélyed elhelyezkedni. A programozó és webdesigner pályákon jól meg lehet szedni magad, csak ott nagyon sok múlik a jó helyezkedésen. De mondjuk egy rendszerinformatikus se rossz szakma, ráadásul nem is túl kemény. ;)

2009. nov. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kérdésem hogy hova tovább? Tanulni vagy dolgozni? Mert én rendszerinformatikai szakot végeztem és nem sok álláslehtőségem van. Viszont ezért megyek el mérnök informatikusnak ami jobb lehetőségeket kínál.
2009. nov. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mondjuk jelenleg heti 10 infó órám van meg + szakkör h meglegyen majd májusba v mikor az előrehozott is. A programozást nem szeretem inkább az ilyen grafikai dolgok érdekelnek csakhát a környezetemben nem sok ember van aki ilyennel foglalkozik. Ezért nem igazán tudom még h mi hogy.
2009. nov. 22. 15:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a programozást nem szereted, el se menj. Maximum gazdaságinformatikusnak de még ott is kell kemény JAVA , C programozás. Az hogy szeretsz a számítógépen rajzolni és értesz a használatához, ahhoz elég hogy legyen egy SzÜV papírod és kész. Menj el művészetire (pl.: AMI), ott foglalkozhatsz grafikával.
2009. dec. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Képzeld nem szeretek a gépen rajzolgatni. -.-"

És az hogy a programozást nem szeretem még nem azt jelenti h nem is tudom. -.-"

2009. dec. 23. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!